• Logo
  • Logo

Przegrana w Krośnie

Autor: Tomasz Leśkiewicz. Publikacja: 14 luty 2021r. godz.: 19:57.

Biało-niebiescy przegrali na wyjeździe z Miastem Szkła Krosno 70:95. Najwięcej punktów dla Pogoni zdobył Grzegorz Mordzak 14.

Miasto Szkła Krosno - Pogoń Prudnik 95:70 (25:10,26:17,20:21,24:22)

Miasto Szkła: Konopatzki 22, Krzywdziński 15, Czujkowski 14, Wieloch 13, Oczkowicz 7, Ciesielski 6, Szczypiński 3, Łączyński 3, Walciszewski 2, Ciechociński 0.
Pogoń: Mordzak 14, Sanny 11, Janiak 10, Garwol 10, Nowakowski 7, Madziar 6, Sroka 5, Pisarczyk 5, Kapuściński 2, Kociuga 0.

Początek meczu to efektowana gra rywali, którzy tego dnia byli dobrze dysponowani w rzutach zza łuku. Po 3 minutach prowadzili już 12:0. Pogoń nie była w stanie skutecznie odpowiedzieć na dobrą grę gospodarzy. Po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 10:25. W kolejnej odsłonie Miasto Szkła powiększyło jeszcze swoje prowadzenie do 24 punktów 51:27. Po zmianie stron gra miała zdecydowanie bardziej wyrównany przebieg. Pogoń zaczęła częściej punktować. Jednak podopieczni trenera Radomskiego cały czas kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie, utrzymując ponad dwudziestopunktowe prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 70:95.

W następnej kolejce po trzech tygodniach prudniczanie zagrają we własnej hali, a ich przeciwnikiem będzie beniaminek Decka Pelplin.

Co teraz? Powrót do przeglądania aktualności lub przeczytaj inne ciekawe artykuły.