• Logo
  • Logo

Z Kujaw z kompletem punktów

Autor: Tomasz Leśkiewicz. Publikacja: 18 styczeń 2024r. godz.: 18:44.

Biało-niebiescy po raz 18 schodzili z parkietu w dobrych humorach. Tym razem wysoko pokonali młodych koszykarzy z Włocławka. Już do przerwy prowadzili 47:16. Pomimo, że do spotkania przystąpiliśmy w niepełnym składzie to mogliśmy liczyć na dobrą grę tercetu Kociuga-Kasiński-Sanny. Najwięcej punktów zdobył Patryk Kociuga 22, a double-double zaliczył Mateusz Kasiński, który do 20 punktów dołożył 14 zbiórek. W najbliższy weekend czeka nas wyjazd  do Gorzowa Wlkp. na mecz z tamtejszym Kangoo Basket.

TKM Włocławek - Pogoń Prudnik 48:83 (10:23, 6:24, 9:18, 23:18)

TKM: Biliński 13, Babis 9, Mujirishvili 8, Wiercioch 7, Modrzejewski 4, Zatorski 4, Majewski 3, Czyżnielewski 0, Lewak 0, Polaczuk 0, Dembowski 0, Fiejkowski 0.
Pogoń: Kociuga 22 (4x3, 9 zb), Kasiński 20 (3x3, 14 zb), S. Sanny 19 (3x3), Mordzak 11 (1x3, 8 as), Garwol 9 (2x3, 9 zb), Nowakowski 2, Gnilka 0 (9 zb), Krupiński 0, M. Sanny.

Początek spotkania to dość niespodziewane prowadzenie gospodarzy 5:0. Od tej pory do głosu doszli nasi zawodnicy. Biało-niebiescy do końca pierwszej części meczu zdobyli 23 punkty, a rywale tylko 5. Druga odsłona to w dalszym ciągu seria punktowa Pogoni. Do przerwy prowadziliśmy już 47:16. Dopiero w ostatniej kwarcie włocławianie nawiązali walkę, o czym może świadczyć wygrany ten fragment meczu przez TKM 23:18. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Pogoni 83:48.

Co teraz? Powrót do przeglądania aktualności lub przeczytaj inne ciekawe artykuły.